انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دوره‌های آموزشی

۲۵ آبان ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۳ کد : ۹۹۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۶
تفاهم‌نامه همکاری دوره‌های آموزشی بین اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر، به‌منظور تشویق دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت استفاده از دوره‌های هنری، کامپیوتر و زبان و هم‌چنین تسهیل در بهره‌مندی آنان از دوره‌های آموزشی که از سوی معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود، تفاهم‌نامه‌ای بین این اداره کل و معاونت آموزش جهاد دانشگاهی تهران منعقد شد.
بر اساس این تفاهم‌نامه، کلیه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی معظم شاهد و ایثارگر و همسر و فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران می‌توانند از این دوره‌های آموزشی با ارائه تخفیف بهره‌مند شوند.
متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ معرفی‌نامه می‌توانند به دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس‌ها و دانشکده‌های مربوط و یا به آدرس http://shahed.ut.ac.ir مراجعه کنند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.