مجموعه آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های آموزشی دوره‌های مختلف تحصیلی دانشگاه تهران ابلاغ شد

۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۴ کد : ۹۹۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۱۳
معاونت آموزشی دانشگاه تهران، مجموعه آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های آموزشی دوره‌های مختلف تحصیلی دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت آموزشی، مجموعه آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های آموزشی دوره‌های تحصیلی دانشگاه تهران که در طول سال گذشته مورد بازنگری قرار گرفته و به تصویب شورای آموزشی دانشگاه رسیده است، در وب‌گاه معاونت آموزشی به آدرس https://academics.ut.ac.ir در دسترس می‌باشد.
این مقررات برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ و پس از آن لازم‌الاجرا است و همه آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های مغایر با آن لغو و بلا اثر می‌گردد. بدیهی است دانشجویان ورودی سال‌های قبل همچنان تابع آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های آموزشی سال ورود خود می‌باشند. انتظار می‌رود معاونان آموزشی، اعضای هیأت علمی، کارشناسان و دانشجویان، آئین‌نامه‌ها و شیوه نامه‌های مذکور را مطالعه دقیق نموده و با اشراف بر آن، شاهد اجرای صحیح مقررات باشیم.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

 


( ۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.