انتخابات کانون بازنشستگان دانشگاه تهران برگزار شد

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۱ کد : ۹۹۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۵۳۱
انتخابات کانون بازنشستگان دانشگاه تهران، با حضور جمعی از بازنشستگان عضو کانون و نماینده وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل امور رفاهی، مهندس محمدعلی گودرزی، مدیرکل امور رفاهی دانشگاه در مجمع عمومی عادی فوق‌العاده کانون بازنشستگان دانشگاه تهران (نوبت دوم) که ۱۲ آبان ۱۳۹۸ برگزار شد، ضمن خوش‌آمدگویی و قدردانی از حضور بازنشستگان به ارائه توضیحاتی از اقدامات و پیگیری‌های انجام شده برای تشکیل مجمع عمومی کانون، با رعایت نکات مندرج در اساسنامه پرداخت و اهداف و ضرورت تشکیل و فعالیت کانون بازنشستگان دانشگاه تهران را تشریح کرد.
وی با تأکید اینکه جایگاه کانون بازنشستگان همواره باید حفظ و تقویت شود، افزود: «اکنون که دوره مسئولیت اعضای هیأت مدیره قبل پایان یافته در این فرصت از زحمات و فعالیت‌های صورت گرفته قدردانی می‌کنم. از اعضای جدید که در پایان مجمع انتخاب می‌شوند نیز انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مطلوب و اهتمام، در جهت حل مسائل و مشکلات بازنشستگان تأثیرگذار باشند و برای دستیابی به این هدف اداره کل امور رفاهی آمادگی خود را برای انجام هر گونه همکاری اعلام می‌دارد».
در ادامه مراسم پس از بحث و تبادل‌نظر، اعضای هیأت رئیسه کانون برای اداره جلسه از بین حاضران انتخاب شدند. سپس نماینده وزارت کشور با ایراد سخنانی موارد لازم جهت رسمیت یافتن و تأیید مصوبات مجمع را بیان کرد. هم‌چنین گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و گردش مالی کانون در سال گذشته توسط مدیران مربوط ارائه و مجمع کاندیداهای جدید هیأت مدیره کانون بازنشستگان به معرفی خود پرداختند و در نهایت با برگزاری انتخابات، بازنشستگان دانشگاه تهران رأی خود را اعلام کردند.
در پایان پس از شمارش آرا، دکتر احمد حاجی بابایی، معصومه محترمی، فاطمه زکی، دکتر محمدعلی راد و مینو ارزانی به ترتیب اکثریت آرا را به‌عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره کانون کسب کردند و فاطمه لطفی‌پور نیز به‌عنوان بازرس اصلی انتخاب شد.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.