کسب مقام قهرمانی تیم شطرنج دانشگاه تهران

۱۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۳ کد : ۹۹۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۷۰۳
تیم شطرنج دانشگاه تهران، مقام قهرمانی سومین جشنواره کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های منطقه یک کشور را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل تربیت بدنی، در سومین جشنواره ورزشی اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه‌های منطقه یک کشور در رقابت‌های رشته شطرنج، تیم کارکنان دانشگاه تهران توانست با شکست تمامی حریفان مقام قهرمانی تیمی را از آن خود کند و دانشگاه‌های شهید بهشتی و الزهرا پس از دانشگاه تهران به مقام‌های دوم و سوم رسیدند.
نیره کاظمی از معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، محمد ابراهیم زاده از اداره کل تربیت بدنی و معین کامیار از پردیس دانشکده‌های فنی، اعضای تیم دانشگاه تهران در ماده تیمی این دوره از رقابت‌ها بودند.
در ماده سریع انفرادی این مسابقات که در پنج دور به‌روش سوئیسی برگزار شد، نیره کاظمی، با شکست تمامی حریفان و با کسب ۵ امتیاز قهرمان شد. هم‌چنین در ماده برق آسا انفرادی این مسابقات الهه طالب‌زاده، با به دست آوردن ۵ امتیاز، قهرمان مسابقات لقب گرفت و معین کامیار نیز مدال‌های طلای مواد رپید و برق‌آسای بخش مردان را برای دانشگاه تهران به ارمغان آورد.
مرضیه شهرابی از پردیس البرز و اسدالله میرزا آقاجانی از مدیریت موزه‌ها نیز امتیازات ارزشمندی برای دانشگاه به دست آوردند و در موفقیت تیم مؤثر بودند.


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.