قهرمانی تیم بسکتبال سه نفره دختران دانشگاه تهران

۱۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۴ کد : ۹۹۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۶
تیم دختران دانشگاه تهران، قهرمان مسابقات بسکتبال سه نفره دانشگاه‌های منطقه یک کشور شد.
قهرمانی تیم بسکتبال سه نفره دختران دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل تربیت بدنی، مسابقات بسکتبال سه نفره دختران دانشگاه‌های منطقه یک کشور، با شرکت ۹ تیم برگزار شد و تیم دانشگاه تهران با شکست تمامی حریفان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
در این رقابت‌ها که به‌منظور کسب آمادگی تیم‌های منطقه برای شرکت در مسابقات منطقه‌ای و کسب سهمیه المپیاد سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور برگزار شد، دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، صنعتی شریف، تربیت دبیر شهید رجایی، تربیت مدرس، صنعتی خواجه نصیر طوسی و علم و فرهنگ حضور داشتند و دانشگاه‌های شهید بهشتی و خواجه نصیرالدین طوسی پس از دانشگاه تهران مقام دوم و سوم را کسب کردند.
دانشگاه تهران با تیم دوم در این رقابت‌ها شرکت داشت. بازیکنان این تیم را عطیه فراهانی، مریم تمیمی، شیدا شاه‌ویسی و سبا زهرایی تشکیل می‌دادند. مربی تیم سوسن فتحی‌خامنه و کمک مربی آن مرجان عابدینی و هم‌چنین سرپرستی تیم را زهره سفالی بر عهده داشت.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.