پنجمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۱۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۷ کد : ۹۹۳۶ اخبار
تعداد بازدید:۷۲۲
پنجمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران، ۲۵ آبان ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.
پنجمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از بنیاد حامیان دانشگاه، در این گردهمایی که با حضور مسئولان دانشگاه، خیرین نیک‌اندیش و دانشجویان بورسیه برگزار خواهد شد، از دانشجویان افتخارآفرین بورسیه با شرایط کسب دو بار رتبه نخست رشته تحصیلی خود، پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد با رتبه برتر یا استعداد درخشان، کسب رتبه نخست المپیادها یا جشنواره‌های علمی و دانشجویی معتبر و کسب رتبه در مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی تقدیر به‌عمل خواهد آمد.
در پنجمین دوره بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران، تعداد ۹۴۰ دانشجوی برتر مقطع کارشناسی (با میانگین معدل دو ترم قبل آنها بالای ۱۷ یا رتبه زیر دو هزار ورودی‌های ۹۷)، ۱۰۰ دانشجوی برتر مقطع کارشناسی‌ارشد (با معدل کل ۱۸)، ۱۵۰ دانشجوی برتر مقطع دکترا (کمک به تحقیقات پژوهشی مؤسسه بیوشیمی – بیوفیزیک)، ۲۰ دانشجوی برتر نابینا ،۶۰ دانشجوی برتر بین‌الملل و ۱۰۰ دانشجو در بخش حمایت از ایده‌های کارآفرینانه بورسیه می‌شوند.
در سال جاری با کمک خیرین، تعداد ۳۰۳ دانشجوی متقاضی که از طرف معاونت دانشجویی دانشگاه و معتمدین بنیاد معرفی می‌شوند، حمایت خواهد شد.
بر این اساس، در سال ۱۳۹۸ مجموعاً یک هزار و ۶۷۳ دانشجو مورد تشویق و حمایت قرار خواهند گرفت که تعداد هشت حامی از یک هزار و ۳۷۰ دانشجوی برتر بورسیه در قالب اهدا جایزه تحصیلی و تعداد ۴۲ حامی از ۳۰۳ دانشجوی متقاضی در قالب کمک هزینه تحصیلی حمایت می‌کنند.
پنجمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران، ۲۵ آبان ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸-۱۵ در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه برگزار می‌شود.


( ۹۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.