با بارگذاری رسمی در شبکه،

وب‌سایت جدید دانشگاه تهران رونمایی شد

۰۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۶ کد : ۹۸۸۵ اخبار
تعداد بازدید:۵۱۴۸
وب‌سایت جدید دانشگاه تهران، با بارگذاری رسمی در شبکه، رونمایی شد و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران، نسخه جدید وب‌سایت دانشگاه از امروز، ۵ آذر ماه ۱۳۹۸، در شبکه قرار گرفت.
این چهارمین نسخه از وب‌سایت دانشگاه است که در طول پنج سال گذشته آماده و بر روی شبکه قرار می‌گیرد. پیش از این، علاوه بر نسخه‌های سایت اصلی، وب‌سایت سبز دانشگاه نیز در شبکه قرار گرفته بود.
در بازطراحی جدید وب‌سایت دانشگاه علاوه بر تغییرات ظاهری و محتوایی، بخش‌های مهمی برای نمایش بهتر توانمندی‌های دانشگاه تهران اضافه شده است که از جمله می‌توان به نمایه‌های فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی دانشگاه، دسترسی بهتر به بخش پذیرش دانشجویان بین‌المللی، دسترسی مستقیم به پردیس‌ها و دانشکده‌ها، بخش ویژه برای مشاهیر دانشگاه و بخشی برای ارائه یادداشت‌ها و عباراتی از اعضای خانواده بزرگ دانشگاه تهران اشاره کرد.
طراحی و آماده‌سازی وب‌سایت جدید دانشگاه، با همت و تلاش مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی و اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران صورت گرفته است.

 

 


( ۴۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.