برگزاری نشست مشاوران بین‌الملل دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران

۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۹ کد : ۹۸۶۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۲۳
نشست مشاوران بین‌الملل دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران، به میزبانی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی برگزار شد.
برگزاری نشست مشاوران بین‌الملل دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، نشست مشاوران بین‌الملل دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران، یکم آبان ۱۳۹۸ با حضور معاون بین‌الملل دانشگاه، مدیران حوزه معاونت بین‌الملل و مشاوران بین‌الملل دانشکده‌ها و پردیس‌ها و به میزبانی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

در این نشست دکتر محمدباقر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه، ضمن تشکر از میزبانی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، به بیان سیاست‌های کلی دانشگاه در امور بین‌الملل پرداخت.
دکتر قهرمانی، هم‌چنین به روند فعالیت‌های بین‌المللی دانشگاه با محوریت موضوعاتی چون جذب دانشجویان خارجی و فرصت مطالعاتی استادان و دانشجویان، شاخص‌های رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان و دانشگاه تهران، فرایند انتخاب و اعزام دانشجویان دانشگاه تهران به مسابقات زبان انگلیسی در کشور چین و در نهایت گزارش سفر مسئولان به عراق و بازدید از دانشگاه الکفیل و بابل، سفر به ارمنستان و بازدید با رؤسای دانشگاه‌های این کشور و بازدید سفرای بنگلادش و ایتالیا از دانشگاه تهران اشاره کرد.

در بخش دیگری از این نشست دکتر الهه حجازی، رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، مطالبی را درباره اهمیت فعالیت‌های بین‌المللی دانشگاه تهران از یک سو و نقش و اهمیت دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی در تحقق اهداف مرتبط با این حوزه از سوی دیگر، عنوان کرد.
دکتر فاطمه نارنجی ثانی، مشاور بین‌الملل دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، نیز گزارشی از تاریخچه، اهداف و ساختار دانشکده و برنامه‌های راهبردی و عملیاتی آن در زمینه گسترش کمی و کیفی فعالیت‌های بین‌المللی ارائه کرد.


( ۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.