بازدید هیأت رئیسه دانشگاه تهران از پردیس بین‌المللی کیش

۰۶ آبان ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۳ کد : ۹۸۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۷۳۴
تعدادی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران از پردیس بین‌المللی کیش بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس کیش، دکتر سعید یزدانی، معاون اداری و مالی، دکتر علی مقاری، معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و دکتر مهدی قاسمیه، مدیر کل طرح‌های عمرانی و پشتیبانی دانشگاه تهران، ۲ آبان ۱۳۹۸ ضمن بازدید از طرح جامع پردیس بین‌المللی کیش، با دکتر مجید علی‌زاده، رئیس این پردیس به بحث و تبادل نظر پیرامون روند پیشرفت این طرح و چگونگی تلاش برای انجام هرچه سریع‌تر این فرایند پرداختند.
هم‌چنین این هیأت طی نشستی با هیأت رئیسه، مدیران گروه‌ها، اعضای هیأت علمی و کارکنان پردیس بین‌المللی کیش درباره مشکلات و مسائل مختلف به تبادل‌نظر پرداختند.
در این نشست دکتر غلامعلی افروز به نمایندگی از طرف مدیران گروه‌ها، دکتر رضا نوری، به نمایندگی اعضای هیأت علمی و نجمه هاشمی به‌عنوان نماینده کارکنان پردیس موضوعات مهم مورد نظر خود را بیان کردند. سپس معاون اداری و مالی دانشگاه و معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه طی سخنانی ضمن پاسخ به موضوعات مطرح شده، بر تلاش دانشگاه تهران برای حل این مسائل تأکید داشتند.
در حاشیه این سفر، هیأت رئیسه دانشگاه تهران در جلسه‌ای با دکتر غلامحسین مظفری، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد، درباره گسترش هرچه بیشتر همکاری‌های بین سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه تهران گفت‌وگو و تبادل‌نظر کردند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.