دیدار سفیر کرواسی با مسئولان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران

۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱ کد : ۹۸۰۲ اخبار
تعداد بازدید:۵۱۸
سفیر کرواسی با مسئولان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران، دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار سفیر کرواسی با مسئولان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، پیرو دیدار پیشین دکتر دراگو اشتامبوک، سفیر کرواسی در ایران با رئیس دانشگاه تهران و مسئولان دانشکده ادبیات و علوم انسانی و در جهت اجرایی کردن توافقات گذشته و نیز برنامه‌ریزی برگزاری همایش بین‌المللی «مناسبات تاریخی و تمدنی ایرانیان و کروات‌ها: با تکیه بر نظریه ریشه ایرانی کروات‌ها»، سفیر کرواسی و هیأت همراه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸ با دکتر غلامحسین کریمی دوستان، رئیس دانشکده و دکتر علی شهیدی، رئیس دبیرخانه همایش‌های بین‌المللی، دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار، محورهای فراخوان همایش، پوستر همایش و نیز اعضای کمیته‌های علمی و اجرایی مشخص و مقرر شد برای ارتباط بیشتر دانشگاه‌های دو کشور، دانشکده ادبیات و علوم انسانی با انستیتو تاریخ کرواسی تفاهم‌نامه همکاری منعقد کند.
پوستر و فراخوان مقاله همایش «مناسبات تاریخی و تمدنی ایرانیان و کروات‌ها: با تکیه بر نظریه ریشه ایرانی کروات‌ها» در آینده نزدیک اطلاع‌رسانی خواهد شد.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.