کارگاه تربیت مربی آموزش نشاط اجتماعی در دانشگاه تهران برگزار شد

۳۰ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۴ کد : ۹۷۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۶۰۷
کارگاه تربیت مربی آموزش نشاط اجتماعی ویژه کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک در دانشگاه تهران برگزار شد.
کارگاه تربیت مربی آموزش نشاط اجتماعی در دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز مشاوره، کارگاه تربیت مربی آموزش نشاط اجتماعی ویژه کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ۲۵ و ۲۶ مهر ۱۳۹۸ توسط این مرکز برگزار شد.
دبیرخانه مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور، این کارگاه را با هدف آموزش مربیان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک برای کمک به دانشجویان در جهت برخورداری از زندگی سالم و داشتن نشاط و شادابی در آنان در دستور کار خود قرار داد.
این کارگاه بعد از تدوین پروتکل آموزش نشاط اجتماعی و رونمایی از بسته آموزشی نشاط اجتماعی دانشجویان در همایش پیشگیری از خودکشی در جوانان که در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ و با حضور دکتر صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علم، معاون سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، خانم دکتر صادقی، مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران و حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران صورت پذیرفت، با تدریس دکتر اعظم نوفرستی و حضور ۳۵ نفر از کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار شد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.