قهرمانی تیم والیبال مردان دانشگاه تهران

۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۰ کد : ۹۶۵۹ اخبار
تعداد بازدید:۶۰۰
تیم والیبال مردان دانشگاه تهران، در مسابقات جشنواره کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های منطقه یک کشور به مقام قهرمانی رسید.
قهرمانی تیم والیبال مردان دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، تیم والیبال مردان دانشگاه تهران توانست در مسابقات جشنواره کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های منطقه یک کشور که از اواخر شهریور ۱۳۹۸ آغاز شده بود، مقام قهرمانی را کسب کند.
در این دوره از مسابقات که به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، در مرحله نیمه‌نهایی تیم دانشگاه فنی و حرفه‌ای با نتیجه ۳ بر ۲ دانشگاه صنعتی شریف را و دانشگاه تهران با نتیجه ۳ بر صفر دانشگاه تربیت شهید رجایی را شکست دادند و این دو تیم راهی فینال مسابقات شدند.
مسابقات رده‌بندی و نهایی این رقابت‌ها، ۲ مهر ۱۳۹۸ برگزار شد که در دیدار تیم دانشگاه صنعتی شریف و تیم دانشگاه شهید رجایی، پیروزی از آن شریفی‌ها بود و با این پیروزی دانشگاه صنعتی شریف توانست رتبه سوم را کسب کند.

در دیدار نهایی مسابقات، تیم دانشگاه تهران در یک رقابت نزدیک و با نتیجه ۳ بر ۲ دانشگاه فنی و حرفه‌ای را شکست داد و قهرمان این دوره از مسابقات شد.
تیم دانشگاه تهران در این رقابت‌ها متشکل از دکتر محمود گودرزی، دکتر مجید علیزاده، دکتر امین دهقان، علی حبیب‌اللهی، علی اصغر تمرتاش، حسین دولت‌آبادی، وحید کردفروشانی، علی صابری، علی آدینه‌وند، آشورمحمد گری، ابوالفضل کریم‌زاده و علی ماهوت بود که حامد باقرپور هدایت تیم و محمد شهرابی سرپرستی تیم را بر عهده داشتند.

 


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.