توسعه همکاری‌های علمی بین دانشگاه تهران و دانشگاه‌های کشور عراق

۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۵ کد : ۹۶۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۶
در جهت توسعه همکاری‌های علمی بین دانشگاه تهران و دانشگاه‌های کشور عراق دو تفاهم‌نامه منعقد شد.
توسعه همکاری‌های علمی بین دانشگاه تهران و دانشگاه‌های کشور عراق

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، هیأت دانشگاه تهران، ۹ تا ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ضمن بازدید از دانشگاه‌های بابل و الکفیل کشور عراق دو تفاهم‌نامه همکاری علمی منعقد کردند.
در دیدار هیأت دانشگاه تهران با مسئولان دانشگاه بابل در شهر حلّه تفاهم‌نامه همکاری علمی بین دو دانشگاه به امضا رسید و در پنج کارگروه تخصصی زمینه‌های همکاری دو دانشگاه بررسی و مقرر شد ضمن تبادل استاد و دانشجو در رشته‌های مورد نیاز، تجربیات دانشگاه تهران در حوزه انتشار مجلات علمی-پژوهشی در اختیار دانشگاه بابل قرار گیرد.
در دیدار از دانشگاه الکفیل نیز تفاهم‌نامه همکاری بین دو دانشگاه به امضا رسید و مقرر شد دانشگاه تهران، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، زمینه‌های تقویت رشته‌های تخصصی پزشکی در دانشگاه الکفیل را بررسی کنند. هم‌چنین ضمن تبادل استاد و دانشجو در رشته‌های مورد نیاز، در حوزه علوم پایه و آزمایشگاه‌های تخصصی تجربیات علمی دانشگاه تهران به دانشگاه الکفیل منتقل شود.

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.