دیدار رئیس دانشگاه تهران با مسئولان دانشگاه ایروان

۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۸ کد : ۹۶۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۳
رئیس دانشگاه تهران، با مسئولان دانشگاه ایروان کشور ارمنستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار رئیس دانشگاه تهران با مسئولان دانشگاه ایروان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، ۳ تا ۵ مهر ۱۳۹۸ ضمن حضور در دانشگاه ایروان کشور ارمنستان با دکتر گوورگیان، رئیس اجرایی و هم‌چنین معاون بین‌الملل آن دانشگاه دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
شرکت در مراسم رسمی گرامیداشت یکصدمین سالگرد تأسیس دانشگاه دولتی ایروان، ملاقات هیأت دانشگاه تهران با دکتر گارنیک آساتوریان، یکی از استادان برجسته دانشگاه‌های ارمنستان در زمینه ایران‌شناسی و دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران از جمله برنامه‌های این سفر بود.
بازدید از موزه و بخش هدایای دریافتی از ایران و دانشگاه تهران؛ دعوت دانشگاه دولتی ایروان به عضویت در اتحادیه دانشگاه‌های آسیا و اقیانوسیه؛ ایجاد دوره‌های زبان دیپلماتیک؛ همکاری در زمینه دوره‌های مشترک؛ توافق برای تبادل دانشجو، اسکان در خوابگاه برای طرفین، شهریه رایگان در دانشگاه برای یک ترم و استفاده دانشجو از امکانات دانشگاه؛ بررسی موضوعات پژوهشی و آموزشی منجر به برگزاری دوره‌ها و پروژه‌های مشترک و انجام بازدیدهای متقابل دانشگاهی را می‌توان بخشی از دستاوردهای سفر رئیس دانشگاه تهران و هیأت همراه به کشور ارمنستان برشمرد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.