افتتاح هفدهمین نمایشگاه مهر در دانشگاه تهران

۰۹ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۰ کد : ۹۵۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۸۵
هفدهمین نمایشگاه مهر، ۸ مهر ۱۳۹۸ با حضور رئیس دانشگاه تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، هفدهمین نمایشگاه مهر با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، هیأت رئیسه و جمعی از مدیران و دانشجویان، در باشگاه دانشجویان دانشگاه افتتاح شد.
دکتر نیلی احمدآبادی و همراهان، با بازدید از غرفه‌های دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، ادارات کل فرهنگی اجتماعی، شاهد و ایثارگر، تربیت بدنی، خدمات دانشجویی، جهاد دانشگاهی، مؤسسه انتشارات دانشگاه، مرکز مشاوره، مراکز سنجش سلامت، تشکل‌های اسلامی دانشجویان، انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان، نشریات دانشجویی و تولیدات فرهنگی و هنری دانشجویان در جریان فعالیت‌های این واحدها قرار گرفتند.
هدف از برگزاری نمایشگاه مهر، پایش سلامت جسم و روان دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۸ است. هم‌چنین در این نمایشگاه نودانشجویان با خدمات حوزه معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی و تشکل‌های دانشجویی آشنا خواهند شد. در این نمایشگاه تشکل‌های اسلامی دانشجویان، کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشجویان، انجمن‌های علمی دانشجویی و نشریات دانشجویی به معرفی دستاوردهای خود می‌پردازند.

 


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.