اعلام برنامه‌های مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (علیهم‌السلام) دانشگاه تهران در نیمسال تحصیلی جدید

۰۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۲ کد : ۹۵۵۶ اخبار
تعداد بازدید:۷۲۷
مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (علیهم‌السلام)، اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، برنامه‌های قرآنی نیمسال تحصیلی جدید را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (علیهم‌السلام)، برنامه‌های خود را در بخش‌های مختلف قرآنی نیمسال تحصیلی جاری آغاز می‌کند.
عناوین برنامه‌های مهم این مدارس شامل کلاس‌های تدبر در قرآن، کلاس‌های داستان‌نویسی بر اساس آموزه‌های قرآنی، کلاس‌های رشد و تکامل انسان در مدار حق، کارگاه‌های خانواده توحیدی، کارگاه‌های نسل توحیدی، کارگاه‌های ساختار وجودی انسان و جامعه، کارگاه هنر انقلابی و مباحث روانشناسی اسلامی است.
مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (علیهم‌السلام)، عنوانی است که برای ۱۳ گروه تخصصی مجزا و فعال مدرسه قرآن در نظر گرفته شده است. هدف اصلی تمام مدارس، تولید علم مبتنی بر قرآن با توجه به نیازهای جامعه و جریان‌سازی آن در حوزه‌های مختلف دانشگاهی، فرهنگی، تبلیغی و… است. هر مدرسه تخصصی با یک موضوع و رسالت کلان از دیگر حوزه‌های تخصصی متمایز می‌شود. البته هر موضوع کلان، خود به شاخه‌های ریزتر می‌تواند تقسیم شود. گروه‌های تخصصی، جمع‌های متمایزتری هستند که ذیل مدیریت هر مدرسه تخصصی به پژوهش، آموزش و اجرا در حوزه موضوعات ریزتر تخصصی می‌پردازند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر به سامانه quranetratschool.ir مراجعه یا با رایانه info@quranetratschool.ir مکاتبه کنند.


( ۱۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.