‌‌‌‌‌‌عضویت دانشجوی دانشگاه تهران در شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی

۰۸ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۵ کد : ۹۵۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۵۸۰
آرش جولاده رودبار، دانشجوی دکترای دانشگاه تهران، به عضویت شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد.
‌‌‌‌‌‌عضویت دانشجوی دانشگاه تهران در شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، با انتخاب مدیران مسئول نشریات دانشجویی سراسر کشور در هفدهمین همایش سراسری نشریات دانشجویی، آرش جولاده رودبار، دانشجوی دانشگاه تهران، به عضویت شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی درآمد.
دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، جولاده را به عنوان عضو دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: «با عنایت به انتخاب جنابعالی در انتخابات هفدهمین نشست نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی دانشگاه‌های سراسر کشور، بدینوسیله جنابعالی را به مدت یک سال به‌عنوان عضو دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی منصوب می‌کنم.»
از سوابق این فعال دانشجویی می‌توان به مدیر مسئولی نشریه شیل، دبیر دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، دبیر انجمن علمی دانشجویی شیلات دانشگاه تهران و بازرس انجمن آبزی‌پروری ایران اشاره کرد. هم‌‌چنین کسب مقام سوم مقاله در حوزه کشاورزی، دامپزشکی و محیط‌زیست یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی از افتخارات وی است.

 


( ۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.