همایش «خانواده و دانشگاه» در دانشگاه تهران برگزار شد

۰۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۰ کد : ۹۴۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۹۴
همایش «خانواده و دانشگاه»، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ همزمان در ۱۷ پردیس و دانشکده‌ دانشگاه تهران برگزار شد.
همایش «خانواده و دانشگاه» در دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت دانشجویی، همایش خانواده و دانشگاه با هدف اصلی افزایش تعامل بین دانشگاه، خانواده و دانشجویان وهم‌چنین افزایش پشتیبانی والدین از دانشجویان به‌منظور سازگاری بهتر آنان با شرایط تحصیل در دانشگاه، حساس‌سازی ذهنی خانواده نسبت به مختصات زندگی دوران دانشجویی فرزندان و نظارت صحیح بر فرزندان در طول دوران دانشجویی، از سوی مرکز مشاوره دانشگاه و با همکاری معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی پردیس‌‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار شد.
این همایش ویژه خانواده‌های نودانشجویان و همزمان در ۱۷ پردیس و دانشکده دانشگاه تهران شامل پردیس‌های کشاورزی و منابع طبیعی، دانشکده‌های فنی، ابوریحان، فارابی، هنرهای زیبا، علوم و دانشکده‌های زبان‌ها و ادبیات خارجی، روانشناسی و علوم تربیتی، علوم‌اجتماعی، مدیریت، اقتصاد، دامپزشکی، حقوق و علوم‌سیاسی، جغرافیا، ادبیات و علوم انسانی، ‌الهیات و معارف اسلامی و دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار شد.

 


( ۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.