حمایت شورای اسلامی شهر تهران از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا

۰۱ مهر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۳ کد : ۹۴۶۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۶
شورای اسلامی شهر تهران حمایت از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی را آغاز کرد.
حمایت شورای اسلامی شهر تهران از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا، پس از برگزاری جلسه‌ای با حضور اعضای هیأت مدیره بنیاد حامیان مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی و دکتر محمد جواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، این شورا در گام اول با تصویب شش میلیارد ریال حمایت خود را از این مؤسسه آغاز کرد.
دکتر علی درزی، رئیس مؤسسه لغت‌نامه دهخدا، با اعلام این خبر افزود: با پیگیری‌های این مؤسسه و حمایت همه‌جانبه جناب آقای دکتر حق‌شناس، مذاکراتی در مورد ساماندهی باغ مؤسسه، کمک به هویت سازمانی این مؤسسه از قبیل نامگذاری چند خیابان به نام علامه دهخدا، دکتر معین و دکتر شهیدی، ساخت تندیس علامه دهخدا و … انجام شده است که امیدواریم در آینده نزدیک اجرایی شود».
مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران به عنوان معتبرترین مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان، علاوه بر فعالیت‌ها و پژوهش‌های مهم در زمینه ادبیات فارسی و فرهنگ‌نویسی، سالانه میزبان صدها فارسی آموز غیرایرانی از کشورهای مختلف جهان است.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.