انعقاد تفاهم‌نامه همکاری آموزشی بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۵ کد : ۹۳۷۹ اخبار
تعداد بازدید:۷۱۹
تفاهم‌نامه همکاری آموزشی بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری آموزشی بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، در جهت اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال و مهارت‌آموزی و باهدف افزایش توان مهارتی دانشجویان، تفاهم‌نامه همکاری بین دکتر سید حسین گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و مهندس غیاثی‌تبار، رئیس اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ به امضا رسید.
این تفاهم‌نامه با هدف توانمندسازی دانشجویان و دانش‌‌آموختگان دانشگاهی در واحدها و پردیس‌های دانشگاهی در جهت تأمین نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد، فراهم‌سازی بسترهای اشتغال مولد دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی منعقد شد.
اعطای مجوز تأسیس مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی به پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران مطابق با ضوابط و مقررات، همکاری در طراحی و هدایت برنامه‌های مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی و آموزشی دانشجویان، بررسی صلاحیت‌های فنی و تخصصی مربیان معرفی شده و صدور ابلاغ مربیگری برای آنان، بازنگری استانداردهای موجود یا تدوین استانداردهای جدید، تأمین فضای مورد نیاز مراکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی، از جمله تعهدات طرفین در این تفاهم‌نامه است.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.