برگزاری هفتمین رویداد «روز پروژه» در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۷ کد : ۹۳۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۲
هفتمین رویداد «روز پروژه»، در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر در جهت رسالت اجتماعی خود و برنامه سوم دانشگاه تهران، برای هفتمین دوره دفاع از پروژه‌های دانشجویان کارشناسی را به صورت پوستر و تحت عنوان «روز پروژه» برگزار می‌کند. هم‌چنین سومین دوره دفاع از پروژه‌های کارشناسی ارشد به صورت شفاهی و با عنوان «کنفرانس پایان‌نامه» در این دانشکده برگزار خواهد شد.
این رویدادها نتیجه دستاورد و زحمات دانشجویان و اعضای هیأت علمی این دانشکده در طول تحصیل دانشجویان محسوب می‌شود. هدف از این امر، تسهیل آگاهی ذی‌نفعان از دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشکده و دانش‌آموختگان آن و هم‌چنین گسترش تعامل دو سویه با کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، فناوران و فعالان صنعتی برتر کشور در جهت تقویت اقتصاد دانش‌بنیان است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت جزئیات بیشتر برنامه به همراه فهرست پروژه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد که در این دو رویداد ارائه خواهد شد، به سایت ( http://ece.ut.ac.ir ) مراجعه کنند.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.