جشن پایان دوره فارسی‌آموزان مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۳:۲۱ کد : ۹۳۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۰۱
مراسم پایان دوره سومین دوره فارسی‌آموزان مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران برگزار شد.
جشن پایان دوره فارسی‌آموزان مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا، مراسم پایان دوره پیشرفته و دوره سوم سال جاری فارسی‌آموزان، چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ در تالار دکتر افشار این مؤسسه برگزار شد.

دکتر علی درزی، رئیس مؤسسه لغت نامه دهخدا، ضمن تبریک پایان این دوره به فارسی‌آموزان گفت: «ویژگی مهم این برنامه، مشارکت فعال و اجرای تمام بخش‌ها توسط فارسی‌آموزان دهخدا است که در یک جمع صمیمانه آموخته‌های خود را به نمایش می‌گذارند».
فارسی‌آموزان مؤسسه در این مراسم در بخش‌های مختلف به ارائه برنامه پرداختند. محمد موسوی از عراق به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداخت و مظلوم ازکان از ترکیه اجرای این مراسم را به عهده داشت.

اورچون ازتورک (آلمان)، نیکلاس اسمیت (انگلستان)، کورش عباسپور (انگلستان)، یاسمین رحیمی (استرالیا)، آلینا صباح (پاکستان)، الیوسا ایرموتی (سوئیس)، آرین اشرفی (ایتالیا)، محمود علی خان (پاکستان)، گرتا پاپاگروجیو (سوئیس)، لیا پسکاتوره (سوئیس)، شقایق قزل ایاق (ایران)، محمد موسوی (عراق) و مهدی تجلی (مدرس گروه موسیقی) به اجرای موسیقی پرداختند.

ایگنات لارین (ازبکستان)، شریف جاموس (فلسطین)، ماتسوشیرو ناماسوا (ژاپن)، نیکلاس اسمیت (انگلستان)، اشکان مولایی (ایران)، سینا همای و مهیار جاویدها (کارگردان تئاتر) اجرای نمایش را برعهده داشتند و شعرخوانی با حضور سوفیا میر (آلمان)، سیدزیدی (آمریکا)، عمر آیلاک (ترکیه)، برهان احمد (پاکستان) و شقایق قزل ایاق (ایران) اجرا شد.
در پایان این مراسم به فارسی‌آموزان دوره پیشرفته گواهی پایان دوره اهدا شد و پس از آن در بخش دوم، فستیوال غذاهای بین‌الملل و در بخش جنبی این برنامه کارگاه خوشنویسی از سوی فرامرز افشار برای فارسی‌آموزان برگزار شد.


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.