اطلاعیه پذیرش دانشجو در مقاطع دکتری، دکتری بین‌المللی به زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

۱۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵ کد : ۹۲۹۷ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۷۴۰
پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در خصوص پذیرش دانشجو به زبان انگلیسی در مقاطع دکتری، دکتری بین‌المللی به زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران براساس مجوز شماره ۱۱۱۶۱۹/‏۲ ‏ مورخ ۲۵ / ‏۰۵/‏۱۳۹۶ و شماره ۱۸۴۵۵۱/‏۲۲/‏۲ مورخ ۰۸ / ‏۱۰/‏۹۳ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد و مجوز ۳۳۶۱۹۷/۲ مورخ ۲۷/‏۱۲/‏۱۳۹۷‬ معاون محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای مقطع دکتری بین المللی به زبان انگلیسی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ از طریق آزمون اختصاصی (شیوه‌نامه بررسی سوابق آموزشی-پژوهشی و مصاحبه) دانشجو می‌پذیرد.

داوطلبان محترم در صورت داشتن شرایط لازم (مندرج در شیوه‌نامه)، می‌توانند تا روز چهارشنبه مورخ ۲۰ / ‏۰۶/‏۱۳۹۸ جهت انجام مراحل ثبت‌نام الکترونیکی و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌گاه پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران به آدرس kish.ut.ac.ir مراجعه نمایند.


پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران


( ۱۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.