اطلاعیه اعطای هدیه ازدواج به همکاران دانشگاهی دانشگاه تهران

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۴ کد : ۹۲۷۶ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۲۲۰۸
اداره کل امور رفاهی دانشگاه تهران، در باره اعطای هدیه ازدواج به همکاران دانشگاهی دانشگاه تهران اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

به‌منظور تشویق و ترویج فرهنگ و سنت حسنه ازدواج و به میمنت اعیاد بزرگ قربان و غدیر و با عنایت به موافقت معاونت اداری و مالی دانشگاه، اداره کل امور رفاهی در نظر دارد به همکاران محترم دانشگاهی اعم از هیأت علمی و غیر هیأت علمی در طی سال جاری هدایا و تسهیلات سفر به شرح ذیل تقدیم کند:
۱- چنانچه زوجین (آقا و بانو) هر دو همکار دانشگاهی باشند یک دوره سفر معنوی و زیارتی عتبات به کربلای معلی و نجف اشرف شامل اسکان، تغذیه و هم‌چنین کمک هزینه رفت و برگشت اهدا خواهد شد.
۲- چنانچه یکی از زوجین (آقا یا بانو) همکار دانشگاهی باشد هدیه سفر شامل یک دوره اقامت رایگان در یکی از شهرهای ایران که اطلاعات آن در بخش اقامتگاه‌های رفاهی وب سایت اداره کل امور رفاهی به آدرس http://refah.ut.ac.ir درج شده است و هم‌چنین کمک هزینه رفت و برگشت اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است تمامی همکاران محترم هیأت علمی و غیرهیأت علمی با وضعیت استخدامی رسمی، پیمانی و قراردادی (بر اساس حکم کارگزینی) که از تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ مقارن با روز عید سعید قربان نسبت به ثبت ازدواج در دفاتر رسمی اقدام کرده‌اند، مشمول استفاده از هدیه تسهیلات و خدمات مذکور خواهند شد.


( ۱۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.