درخشش دانشجویان دانشگاه تهران در جشنواره ملی رویش

۰۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۳ کد : ۹۲۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۶۱۶
هفتمین جشنواره کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشجویان سراسر کشور رویش با درخشش دانشجویان دانشگاه تهران به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، در آئین اختتامیه هفتمین جشنواره رویش که ۷ شهریور ۱۳۹۸ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، دانشجویان دانشگاه تهران توانستند ۱۰ عنوان برگزیده و شایسته تقدیر را کسب کنند.
کانون مذهبی حیات پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران عنوان کانون برگزیده در نشر ارزش‌های انقلاب اسلامی را به دست آورد.
عقیل سیستانی در رشته حجم، آناهیتا آقاکلی در تکنوازی ساز جهانی، محمدصادق دهقانی با مستند تالان در رشته مستند عنوان برگزیده را کسب کردند. طرح‌های حسین عبداللهی و علیرضا صبا جزو ایده‌های برگزیده این جشنواره شد.
هم‌چنین آثار شاهو رضایی، مهران قاسمی، سارا صوفی و سحر سلیمانی توانست عنوان شایسته تقدیر را به دست آوردند.
در حاشیه این مراسم محمدهادی عسکری، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، با بیان اینکه زمان اعلام دستورالعمل رویش هشتم، هفته اول مهرماه است، از عزم این وزارتخانه برای برگزاری هشتمین جشنواره رویش با مشارکت دانشجویان خبر داد.
علیرضا محمدی، دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه تهران، نیز به نمایندگی از دبیران شوراهای هماهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور به ارائه گزارش جلسات دبیران با مسئولان وزارت علوم پرداخت و از برگزاری نخستین اجلاس کانون‌های فرهنگی در آبان ۱۳۹۸ خبر داد.
آئین اختتامیه هفتمین جشنواره کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشجویان سراسر کشور، با حضور دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمدهادی عسکری، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر محمدجواد ناطق، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس، دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و جمعی از معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های کشور، در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.