برگزاری نشست مسئولان دانشکده جغرافیا با نماینده دانشگاه لوند سوئد

۰۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۰ کد : ۹۲۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۷۰۷
نشست مسئولان دانشکده جغرافیا با نماینده دانشگاه لوند سوئد در دانشکده جغرافیا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده جغرافیا، نشست مشترکی با حضور ریاست، مشاور بین‌الملل، نماینده علمی دانشکده جغرافیا و نماینده دانشگاه لوند سوئد، در این دانشکده برگزار شد.
موضوع اصلی این نشست در خصوص پروژه مشترک بین‌المللی اراسموس پلاس بین ۶ دانشگاه اروپایی (با مدیریت دانشگاه لوند سوئد)، سه دانشگاه از کشور ایران (با مدیریت دانشگاه تهران) و دو دانشگاه از کشور یمن تحت عنوان "Environmental Management in the Middle East(EMME)" بوده و هدف اصلی این پروژه توسعه ظرفیت‌های علمی و آموزشی مرتبط با منابع طبیعی و محیط زیست با استفاده از فناوری‌های سنجش از دور و GIS در منطقه خاورمیانه است. در راستای انجام این پروژه مقرر شده است فعالیت‌های مشترک بین‌المللی از قبیل برگزاری دوره آموزشی مشترک، توسعه آزمایشگاه و خرید تجهیزات صورت پذیرد.
در ابتدای این جلسه، دکتر کرامت‌اله زیاری، ریاست دانشکده جغرافیا گفت: «توسعه این همکاری‌ها موجب استحکام روابط بین‌المللی، بهره‌مندی از تجارب ارزنده دو طرف، ارتقای جایگاه بین‌المللی دو دانشگاه می‌شود و دانشکده جغرافیا از تمام توان و ظرفیت خود برای حفظ و توسعه این روابط استفاده خواهد کرد.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.