نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سطح یک و منطقه یک کشور برگزار شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۲ کد : ۹۰۷۱ اخبار
تعداد بازدید:۵۶۷
نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سطح یک و منطقه یک کشور، ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در محل باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در این نشست که معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سطح یک و منطقه یک کشور، حجت‌الاسلام دکتر محمد مهدی صالحی، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام دکتر روح‌الله شاطری، دبیر شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها، دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سطح یک کشور و جمعی دیگر از صاحب‌نظران فرهنگی حضور داشتند، حاضران مهمترین مسائل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
هم‌چنین در این نشست، موضوع رویکردها و محورهای عمده برنامه‌های فرهنگی در سال تحصیلی جدید و چالش‌های موجود در مسیر اقدامات فرهنگی دانشگاه‌ها مورد توجه قرار گرفت.
در انتهای برنامه اعضای نشست، نقطه نظرات خود را در خصوص وضعیت حال حاضر فرهنگی دانشگاه‌ها و راهکارهای مناسب برای توسعه فرهنگی در فضاهای دانشگاهی، در قالب بیانیه‌ای ارائه کردند و این بیانیه برای بحث و بررسی و اتخاذ تصمیمات لازم به دبیرخانه اجلاس رؤسای دانشگاه‌های سطح یک کشور ارسال شد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.