کارگاه روان‌درمانی مبتنی بر توجه آگاهی و شفقت برگزار شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۵ کد : ۸۹۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۹
کارگاه روان‌درمانی مبتنی بر توجه آگاهی و شفقت ویژه کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز مشاوره، کارگاه روان‌درمانی مبتنی بر توجه آگاهی و شفقت ویژه کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور ۱۲ و ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به رشد جوامع و به تبع آن گسترش مسائل و مشکلات انسان‌ها، توجه به نیازهای روحی و روانی در کنار اهمیت به سلامت جسمانی برای دستیابی به جامعه‌ای سالم‌تر و پویاتر باید همواره مورد اهمیت قرار بگیرد. لذا در علم روان‌شناسی و علوم تربیتی نیز نیاز به رشد و به‌روزرسانی اطلاعات در حوزه‌های مختلف امری ضروری به نظر می‌رسد. یکی از این حوزه‌ها، رویکرد روان‌درمانی است که لازم است متخصصان و کارشناسان در این موضوع نیز به افزایش اطلاعات خود بپردازند تا با توجه به نیاز مراجعین بتوانند کار درمان را در مسیر درست آن هدایت کنند.

به همین منظور دبیرخانه مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور با حضور رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، اقدام به برگزاری کارگاهی با موضوع روان‌درمانی مبتنی بر توجه آگاهی و شفقت کرد.

این کارگاه با تدریس دکتر علی فیضی و با حضور ۵۰ نفر از کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور ۱۲ و ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ در سالن امیرکبیر دانشگاه تهران برگزار شد.

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.