آغاز ثبت نام دوره کوتاه‌مدت MBA در پارک علم و فناوری

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۲ کد : ۸۹۰۷ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۶
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری دانشکده کارآفرینی، دوره MBA (مدیریت اجرایی) در مراکز رشد، نوآوری و پارک‌های علم و فناوری را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، این پارک با همکاری دانشکده کارآفرینی ، دوره MBA در مراکز رشد، نوآوری و پارک‌های علم و فناوری را با هدف آموزش کاربردی در زمینه‌های کارآفرینی، نوآوری و پارک‌های علم و فناوری مبتنی بر جوامع معتبر جهانی و یکسان‌سازی دانش و به اشتراک‌گذاری تجربیات موفق در مدیریت این مراکز برگزار می‌کند.
این دوره کوتاه‌مدت ۱۴۴ ساعته در شش ماه، از تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۸ و در روزهای پنجشنبه و جمعه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
گواهی پایان دوره به صورت مشترک از طرف پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دانشکده کارآفرینی و مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه تهران به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی از سرفصل‌های این دوره اینجا کلیک کنند و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت‌نام با شماره ۴-۸۸۲۲۰۷۰۰ - داخلی ۱۳۸/۱۷۱/۱۶۸ (آقای طارمی) تماس بگیرند.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.