پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیا در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

۰۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۲ کد : ۸۸۸۱ اخبار
تعداد بازدید:۷۸۵
پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیا در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران آغاز به کار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، آکادمی اینترنت اشیا با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیا را با موضوع «مدیریت منابع انرژی در پیک مصرف برق» ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ برگزار می‌کند.
مدرسه تابستانی مرداد ماه، طی ۹ روز مهارت آموزی به ۱۰ تیم ۳ تا ۴ نفره در اجزای اصلی سازنده یک محصول مبتنی بر اینترنت اشیا شامل سیستم نهفته، شبکه ارتباطی، پلتفرم اینترنت اشیا و اپلیکیشن و سرویس به نحوی صورت می‌‌پذیرد که هر تیم کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) مبتنی بر اینترنت اشیا را به عنوان یک راهکار برای «مدیریت منابع انرژی در پیک مصرف برق» ساخته و در مراسم اختتامیه رونمایی خواهد شد.
تیم‌هایی از مدرسه تابستانی که MVP ساخته شده آنان توسط هیأت داوران منتخب شود، در شتاب‌دهنده تخصصی اینترنت اشیا «اکسلیوت» مستقر خواهند شد.
علاوه بر آن پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، تیم‌های واجد شرایط خروجی شتاب‌دهنده را نیز در قالب هسته در فضای کار اشتراکی پارک مستقر می‌کند و خدمات منتورهای فنی و کسب و کار به آنان در ادامه نیز ارائه می‌‌شود تا محصول‌های این هسته‌ها قابلیت عرضه به بازارهای داخلی و بین‌‌المللی را پیدا کنند.
علاقه‌مندان جهت حضور در این مدرسه تابستانی می‌توانند به نشانی http://stp.ut.ac.ir/5thiotsummerschool مراجعه نمایند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.