دومین کافه درس‌تک در حوزه فناوری‌های مدیریت بحران برگزار می‌شود

۱۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۴ کد : ۸۷۰۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۳۹
دومین کافه درس‌تک با هدف نقش‌آفرینی در بحران‌های ناشی از حوادث طبیعی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پارک علم و فناوری، دومین کافه درس‌تک با هدف نقش‌آفرینی در بحران‌های ناشی از حوادث طبیعی، روز دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
این کافه به منظور ایجاد شبکه ارتباطی میان دانشجویان و صاحبان ایده با مسئولان مرتبط؛ گردآوری چالش‌های موجود در حوزه مقابله با حوادث طبیعی؛ گردآوری چالش و بیان آنها به صورت مسائل اساسی در حوزه مقابله با حوادث طبیعی؛ ایجاد انگیزه در افراد مایل به فعالیت در این حوزه با حضور کارآفرینان مرتبط؛ فراهم آوردن محیطی جهت تعامل استارت‌آپ‌ها با شتاب‌دهنده‌ها و سایر سرمایه‌گذاران؛ فراهم آوردن محیطی جهت ارائه و نمایش استارت‌آپ‌های تولید شده کشور در این حوزه و استفاده از ظرفیت ارگان‌های مسئول جهت حمایت و پشتیبانی طرح‌های مطرح شده تشکیل شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://stp.ut.ac.ir/cafee-darstech مراجعه و یا با شماره ۴-۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۷۱ خانم کیهانی تماس حاصل فرمایند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.