فراخوان مسابقه ایدهٔ «دانشگاه و سیگار؟!»

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۷:۲۰ کد : ۸۴۸۵ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۹۵۵
مسابقه «ایده‌های خلاقانه به منظور کاهش مصرف سیگار» در دانشگاه تهران، برگزار می‌شود.

مسابقه‌ای با موضوع «ایده‌های خلاقانه به منظور کاهش مصرف سیگار» در دانشگاه تهران، به طور خاص در پردیس فنی برگزار می‌شود.
هزینه اجرایی ایده برتر تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال توسط برگزار کننده تأمین خواهد شد. به علاوه به گروه‌های برنده لوح تقدیر و جایزه ویژه نقدی نیز اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند با تشکیل گروه دوستان ایده‌های عملیاتی خود را با هر شکلی برای کاهش مصرف سیگار جلوی دانشکده فنی دانشگاه تهران (جلوف) برای برگزار کنندگان ارسال نمایند.
ایده‌های ارسالی در دو مرحله داوری خواهد شد. معیار سنجش ایده‌ها، نوآوری، اثرگذاری و شناخت صاحبان ایده از محیط اجرای طرح و دانشجویان مخاطب خواهد بود.
در مرحله نخست ایده‌های وارده، بررسی و غربال می‌شود. ایده‌های منتخب در مرحله دوم برای ارائه حضوری دعوت می‌شوند و هیأت داوران متشکل از متخصصان، مدیران و گروه دانشجویان ایده‌های برتر را انتخاب و به اجرا می‌گذارند.
برگزار کنندگان این مسابقه، گروهی از دانشجویان رشته‌های گوناگونِ مرتبط با موضوع، به سرپرستی یکی از استادان جوان پردیس فنی دانشگاه تهران هستند که با حمایت بنیاد ملی نخبگان و مرکز مشاوره دانشگاه تهران اقدام به برگزاری مجموعه طرح‌هایی در جهت کاهش مصرف سیگار در پردیس فنی کرده‌اند.

شرایط شرکت و مهلت ارسال طرح‌ها:
۱- حداقل یکی از اعضای گروه‌های شرکت کننده باید دانشجو باشد.
۲- برای ارسال هر ایده پر کردن کاربرگ مسابقه الزامی است. کاربرگ را می‌توانید از طریق سایت www.jelof.ir ارسال نمایید.
۳- پرسش‌ها و راهنمایی درباره چگونگی ارسال طرح‌ها را از طریق آدرس ایمیل sepehrmusician.ss@yahoo.com یا شناسه تلگرام sepehr_seraji@ مطرح نمایید.
۴- مهلت ارسال طرح‌ها از ۱۵ تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ خواهد بود.


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.