اولین جلسه شورای تجمیعی دبیران کانون‌های دانش‌آموختگی دانشگاه تهران برگزار شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۳ کد : ۸۴۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۵۲
اولین جلسه شورای تجمیعی دبیران کانون‌های دانش‌آموختگی دانشگاه تهران و نمایندگان دانشکده‌ها در امور دانش‌آموختگان روز ۸ خرداد ۱۳۹۸ در سالن شورای سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
اولین جلسه شورای تجمیعی دبیران کانون‌های دانش‌آموختگی دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره دانش‌آموختگان، در این جلسه که با حضور دکتر سید احمدرضا خضری، مشاور رئیس دانشگاه و رئیس اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی برگزار شد، دبیران کانون‌های دانش‌آموختگی دانشگاه علوم پزشکی، دانشکده فنی، دانشکده حقوق، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، دانشکده مدیریت، دانشکده دامپزشکی، دانشکده کارآفرینی و پردیس البرز، و نمایندگانی از پردیس‌ها و دانشکده‌های فاقد کانون‌های دانش‌آموختگی و رئیس اداره دانش‌آموختگان دانشگاه شرکت کردند.
در این جلسه، دکتر خضری با اشاره به ضرورت توجه به استفاده از ظرفیت بی‌بدیل دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، خواستار پیگیری ایجاد دفاتر ارتباط با دانش‌آموختگان در سطح دانشگاه و فعالیت و هم‌افزایی بیش از پیش کانون‌های موجود شد.
در این جلسه حضار به بیان تجربیات خود در ارتباط با ایجاد و ثبت کانون‌های دانش‌آموختگی پرداختند و تاکید کردند که برگزاری و استمرار چنین جلساتی می‌تواند زمینه‌ساز تقویت کانون‌ها و بهره‌گیری از توانمندی‌های آنها شود.
با توجه به نظرات طرح شده در این جلسه و جلسه شورای سیاستگذاری دانش‌آموختگان دانشگاه، تصمیم بر آن شد تا ثبت کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران با کمک کانون دانشکده حقوق پیگیری شود.
شایان ذکر است که کانون‌های موجود، استقلال خود را حفظ خواهند نمود و در یک تعامل دوسویه با کانون دانشگاه همکاری خواهند داشت. ضمناً پردیس‌ها و دانشکده‌های فاقد کانون نیز ایجاد دفاتر ارتباط با دانش‌آموختگان را به عنوان زمینه اولیه شکل‌گیری کانون‌ها در آینده پیگیری خواهند کرد.


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.