مسابقات شطرنج چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران برگزار شد

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۳ کد : ۸۰۱۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۲۷
مسابقات شطرنج انفرادی و تیمی چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران، روزهای ۲۷ و ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، در باشگاه دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در بخش انفرادی بانوان، الهه طالب‌زاده از دانشکده علوم و فنون مدال طلا، نیره کاظمی از معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و مرضیه شهرابی از دانشکده مدیریت به ترتیب مدال نقره و برنز و اقدس حاج حسنی از پردیس فنی به مقام چهارم را کسب کردند.
در بخش انفرادی آقایان، محمدنقی ابراهیم‌زاده از معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، مقام اول، معین کامیار از پردیس فنی و اسدالله میرزا آقاجان از دانشکده ادبیات به ترتیب به مدال نقره و برنز و حسین ادوسی از دانشکده مدیریت به مقام چهارم دست یافتند.
همچنین در مسابقات شطرنج تیمی چهاردهمین جشنواره ورزشی، تیم‌های پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پردیس دانشکده‌های فنی و دانشکده علوم و فنون به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
گفتنی است، چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران در رشته‌های مختلف تا ۱۱ اردیبهشت ادامه دارد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.