اطلاعیه انتخاب اتاق نمونه بهداشتی دانشجویان به مناسبت هفته خوابگاه‌ها

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۷ کد : ۷۹۲۹ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۲۹۸۵
معاونت دانشجویی دانشگاه تهران به مناسبت هفته خوابگاه‌ها درباره انتخاب اتاق نمونه بهداشتی دانشجویان، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

به‌منظور بسط و گسترش فرهنگ سالم زیستن و نیز بهبود وضعیت شاخص‌های بهداشتی خوابگاه‌های دانشجویی، جشنواره تعیین اتاق‌های نمونه بهداشتی و تقدیر از برگزیدگان به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شود.
دانشجویان خوابگاهی متقاضی می‌توانند پرینت فرم خود‌ارزیابی را پس از تکمیل به مسئولان امور خوابگاه‌ها یا کارشناسان بهداشت اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تحویل دهند. فرصت ارائه فرم‌ها از تاریخ ۲۷ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ است.
مطابق سنوات گذشته از اتاق‌های متقاضی توسط تیم‌های کارشناسی بازدید به‌عمل می‌آید و در صورت احراز شرایط از هر ساختمان خوابگاهی حداکثر یک اتاق (در صورت کسب حداقل ۹۰ امتیاز از ۱۲۰ امتیاز کلی) به‌عنوان اتاق نمونه انتخاب خواهد شد. هم‌چنین از نفرات برگزیده در مراسم هفته خوابگاه‌ها، با اهدای جوایز تقدیر خواهد شد.
متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت‌های https://ut.ac.ir/fa ، https://student.ut.ac.ir/fa و http://kooy.ut.ac.ir مراجعه کنند.


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.