اطلاعیه تشکیل کانون دانشجویی «همیاران سلامت جسم»

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۳ کد : ۷۹۱۴ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۰۷۱
معاونت دانشجویی دانشگاه تهران درباره تشکیل کانون دانشجویی «همیاران سلامت جسم»، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

طی ابلاغیه دفتر سلامت و مشاوره سازمان امور دانشجویان به دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تشکیل کانون دانشجویی «همیاران سلامت جسم»، به اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه‌ها محول شده است. به همین منظور با هماهنگی‌های صورت پذیرفته بین اداره کل بهداشت و درمان و معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران، کانون مزبور به‌عنوان یکی از کانون‌های دانشجویی به رسمیت شناخته شده است.
توسعه مشارکت دانشجویان در تصمیم‌سازی‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و فعالیت‌های مرتبط با بهداشت و درمان؛ کوشش در جهت تبیین و شناساندن وظایف و هدف‌های مرکز بهداشت و درمان از طریق برنامه‌های آموزشی ترویجی؛ ایجاد حساسیت و افزایش آگاهی‌های بهداشتی دانشجویان و انتقال مفاهیم و آموزه‌های بهداشتی از طریق سایر دانشجویان؛ مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان در امور بهداشت، سلامت و کمک در ارزیابی شاخص‌های بهداشتی دانشگاه از اهداف محوری تشکیل و فعالیت کانون دانشجویی «همیاران سلامت جسم» است.
دانشجویانی که تمایل به‌عضویت در کانون «همیاران سلامت جسم» دارند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران به آدرس https://cultural.ut.ac.ir و انتخاب کد ۸۶ از مجموعه کانون‌های دانشجویی دانشگاه نسبت به ثبت نام و عضویت این کانون اقدام کنند.
امید است تشکیل کانون مزبور بستر مناسبی برای تحقق مشارکت دانشجویان و در نهایت ارتقای سطح سلامت دانشگاه و دانشگاهیان و بهبود شاخص‌های ایمنی و زیست‌محیطی دانشگاه قرار گیرد.
برای مشاهده اساسنامه کانون اینجا کلیک کنید.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.