بیانیه حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران در محکومیت اقدام رئیس جمهور آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۰ کد : ۷۹۱۳ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۲۶۲
حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران در محکومیت اقدام رئیس جمهور آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به این شرح است:

«هوالواقف علی السرائر و الضمائر»


امام خمینی: ای کاش من هم یک پاسدار بودم.
سپاه پاسداران یکی از دستاورد‌های بزرگ ملت ایران و برآمده از متن ملت انقلابی ایران است و بر اساس اصل ۱۵۰ قانون اساسی یکی از نیرو‌های مسلح پرقدرت و پرتوان در کنار ارتش می‌باشد که در طول عمر بابرکت خود از جمله ۸ سال دفاع مقدس و مبارزه با ضد انقلاب کشف و خنثی سازی انواع توطئه‌ها و ایجاد امنیت داخل کشور و سازندگی و کمک مستشاری به دولت‌ها و ملت‌های منطقه برای مبارزه با تروریسم، برگ زرینی است که در تاریخ انقلاب اسلامی می‌درخشد. دشمنان ایرانِ اسلامی، چهار دهه است که انواع فشارهای سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی فراگیر را علیه امت وارد کرده‌اند اما حتی آن روز که آغاز استقرار نظام جمهوری اسلامی بود، نتوانستند هیچ غلطی بکنند.
به فرموده حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بر خلاف تصور دشمنان، عزت و قدرت امروز نظام اسلامی ناشی از بمب اتم نیست، چرا که ما از ابتدا تأکید کردیم سلاح هسته‌ای بر خلاف مبانی دینی ما است و به آن نیازی نداریم، بنابراین اقتدار و عزت امروز مردم ایران در چشم دنیای اسلام، به خاطر ایستادگی، فداکاری و بصیرت مردم است و بدون تردید انقلاب اسلامی به پیش خواهد رفت.
دشمنان بدانند: «سپاه» گوشه‌ای از فکر و قلب ماست و همه ما پاسداران انقلاب هستیم. لذا تقویت انسجام ملی حول سپاه افتخار مضاعف برای پیشکسوتان جهاد و شهادت می‌باشد.
حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران طی این بیانیه ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و اعلام محکومیت اقدام رئیس جمهور آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، تاکید می‌نماید تمامی مردم، به‌ویژه جوانان، بسیجیان، سپاهیان و فرهیختگان دانشگاه تهران (اساتید و کارکنان و دانشجویان) باید نقش خود را در این حرکت تشخیص دهند و با الگوگیری از عمل مؤمنانه اولیا الهی همچون حضرت امام بزرگوار و رهنمودهای حکیمانه مبتنی بر عزت، حکمت و مصلحت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، برای خدا و در راه خدا به وظایف خود عمل نمایند.


حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.