برگزاری جلسه نشست هم‌اندیشی نمایندگان آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۴ کد : ۷۸۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۷۷۲
جلسه نشست هم‌اندیشی نمایندگان آموزش‌های ضمن خدمت، ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، در ابتدای این نشست دکتر علی بزرگی، رئیس مرکز آموزش‌های ضمن خدمت با اشاره به چرخه فرآیند آموزش، در مورد اهمیت آموزش‌های ضمن خدمت سازمانی مطالبی را ارائه کرد.
وی هم‌چنین به تشریح برنامه‌های مرکز آموزش‌های ضمن خدمت برای سال ۹۸ و اهداف مرکز در جهت توسعه و مهارت‌افزایی کارکنان دانشگاه تهران پرداخت.
دکتر بزرگی خاطر نشان کرد: «اجرای آموزش و توانمندسازی کارکنان دانشگاه اعم از هیأت‌علمی، مدیران و کارمندان، بخشی از مأموریت‌های مرکز آموزش‌های ضمن خدمت است. هم‌چنین با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، در حوزه مدیران نیز توانمندسازی و افزایش شایستگی‌های حرفه‌ای باید در نظر گرفته شود».
سپس مهندس مجید احمدی، کارشناس مسئول تدوین محتواهای آموزشی و اعظم‌السادات سیدی، کارشناس مرکز آموزش‌های ضمن خدمت به ارائه گزارش عملکرد مرکز در سال ۹۷ پرداختند.
ادامه این جلسه با پرسش و پاسخ بین نمایندگان و مسئولان بخش آموزش همراه بود و در پایان رئیس مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، از زحمات نمایندگان واحدهای مختلف تقدیر به‌عمل آورد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.