تقدیر از استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، به عنوان پیشکسوت رشته مهندسی برق

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۵ کد : ۷۸۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۶۳۸
دکتر حمید لسانی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و تلاشگران مهندسی برق مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و تلاشگران مهندسی برق در عرصه‌های دانشگاهی و صنعت برق با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، از دکتر حمید لسانی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، تقدیر شد.
مهندس همایون حائری، معاون وزیر نیرو، در این مراسم، پیشکسوتان و تلاشگران صنعت برق را که در بدترین شرایط تحریم‌ها و دوران دفاع مقدس پا پس نکشیدند و با یاری متخصصان علمی و دانشگاهی، این صنعت را به عنوان زیرساخت اقتصاد و توسعه ملی کشور سرپا نگه داشتند، مایه افتخار دانست.
مهندس حائری رویکرد صنعت برق را تمرکز بر مدیریت مصرف با همکاری بخش خصوصی و سندیکای صنعت برق عنوان کرد و از حاضران در این گردهمایی خواست با استفاده از جایگاه ملی و اعتباری که نزد مردم دارند، در جهت منطقی ساختن مصرف برق مشترکان به صنعت برق کشور کمک کنند.
در ادامه این مراسم ۱۱ نفر از پیشکسوتان و تلاشگران عرصه مهندسی برق از بخش‌های علمی و صنعت به اسامی مهندس چیت‌چیان، دکتر رنجبر، دکتر سلطانی، مهندس سلیمانی، مهندس شادرام، مهندس علی بیک، مهندس کسری، دکتر لسانی، مهندس مروی، مهندس معین و مهندس نوروزی با اهدای لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.