معرفی قهرمانان مسابقات فوتسال و دوومیدانی چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۳ کد : ۷۸۰۱ اخبار
تعداد بازدید:۶۰۶
قهرمانان مسابقات فوتسال و دوومیدانی چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، مسابقات فوتسال آقایان در چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران، روزهای ۴ تا ۱۵ اسفند ماه در سالن شماره ۲ اداره کل تربیت بدنی برگزار شد.
نتایج مسابقات تیمی این رقابت‌ها با حضور ۲۰ تیم در ۲۴ بازی به شرح زیر اعلام شد؛ پردیس فارابی، پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس ابوریحان و دانشکده دامپزشکی به ترتیب مقام اول تا چهارم را کسب کردند.
همچنین، مسابقات دوومیدانی در بخش آقایان، شنبه ۱۸ اسفند در دانشکده تربیت بدنی برگزار شد.
در این رقابت‌ها، ورزشکاران دوومیدانی پردیس دانشکده‌های فنی ۵ مدال طلا، ۱ مدال برنز و یک مقام چهارمی، دانشکده مدیریت ۲ مدال طلا و ۱ مدال برنز، پردیس هنرهای زیبا ۱ مدال طلا و ۱ مدال نقره، دانشکده ادبیات ۲ مدال نقره و ۱ مدال برنز، اداره امور مالی ۱ مدال نقره و یک مقام چهارمی، پردیس کیش ۱ مدال برنز و یک مقام چهارمی، پردیس ابوریحان ۱ مدال طلا، ۲ مدال نقره، ۱ مدال برنز و یک مقام چهارمی، دانشکده دامپزشکی ۱ مدال نقره، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ۱ مدال برنز و یک مقام چهارمی، اداره کل تربیت بدنی ۱ مدال برنز، پردیس علوم ۱ مدال نقره و دانشکده علوم و فنون یک مقام چهارمی، کسب کردند.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.