اطلاعیه اعلام نتایج اولیه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۱ کد : ۷۷۸۴ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۵۶۵۷
معاونت آموزشی دانشگاه تهران درخصوص اعلام نتایج اولیه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد، سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آیین نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، تعدادی از دانشجویان از بین دانشجویان متقاضی ورود بدون آزمون (دانشجویان ۱۵ در صد برتر دانشگاه تهران یا دارای رتبه‌های یک تا سه از دانشگاه‌های مشمول فراخوان اول) دانشگاه تهران، (مطابق جدول پیوست) پذیرفته شده‌اند.

به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند، نتیجه نهایی پذیرش پس از تأیید سازمان سنجش و آموزش کشور و در شهریور ماه ۱۳۹۸ از طریق وب‌گاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران به آدرس http://academics.ut.ac.ir اعلام خواهد شد. درضمن امکان تغییر گرایش پذیرفته‌شدگان با نظر موافق گروه آموزشی مربوطه تا پایان مرداد ماه سال ۱۳۹۸ امکان پذیر خواهد بود.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران


( ۸۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.