پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک برگزار شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۳ کد : ۷۷۶۸ اخبار
تعداد بازدید:۶۰۰
پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک، ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ به‌همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده مدیریت، پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک با حضور اندیشمندان، محققان، استادان، دانشجویان و هم‌چنین مدیران صنعت به‌عنوان بهره‌برداران نهایی برگزار شد.
مدیران ارشد سازمان‌ها، مدیران حوزه استراتژی شرکت‌ها، مدیران توسعه منابع انسانی، مالی، بازاریابی و کسب و کار و هم‌چنین کارشناسان حوزه کسب و کار مخاطبان اصلی این کنفرانس بودند. محورهای کنفرانس یاد شده شامل سه محور اصلی حوزه تفکر استراتژیک، حوزه رقابتی و توانمندی‌های استراتژیک بود و به مباحثی چون حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی در این کنفرانس پرداخته شد.
کمیته علمی کنفرانس شامل ۳۹ نفر از اعضای هیأت علمی و محققان برجسته حوزه استراتژی از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی بودند. ۳۰۰ خلاصه مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شد و در کمیته مورد بررسی قرار گرفتند که از این تعداد ۱۰۵ مقاله کامل است، اما به دلیل محدودیت‌های زمانی و مکانی، ۱۰ مقاله در کنفرانس ارائه شد که تعداد ۵ مقاله به صورت چاپ پوستری و ۵ مقاله نیز شفاهی ارائه شد.
بیش از ۳۰ سخنرانی، پنل و کارگاه آموزشی در دو روز کنفرانس برگزار شد. هم‌چنین سه پنل چالشی بازار سرمایه، استارتاپ‌ها و خودرو که از موضوعات روز جامعه است نیز در این کنفرانس در نظر گرفته شد.
در کنار رویداد امسال، برای اولین بار اهدای جایزه ملی استراتژیک به کسب و کارهایی که اعلام حضور کرده‌اند پیش‌بینی شده بود که کسب و کارهای مربوط در کمیته علمی مورد ارزیابی قرار گرفته و شرکت‌ها از لحاظ سطح بلوغ استراتژی رتبه‌بندی و به جامعه معرفی شدند.
پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک، ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما آغاز شد و ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به کار خود پایان داد.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.