بازدید سفیر جدید ونزوئلا از دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۲ کد : ۷۷۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۵۲۲
سفیر جدید ونزوئلا در تهران، ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ از دانشکده مطالعات جهان بازدید و با مسئولان دانشکده دیدار و گفت‌وگو کرد.
بازدید سفیر جدید ونزوئلا از دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده مطالعات جهان، سفیر جدید ونزوئلا در تهران با هماهنگی مرکز پژوهشی کشورهای اسپانیایی زبان با دکتر امیربهرام عرب‌احمدی، مشاور بین‌الملل دانشکده و دکتر مریم حق‌روستا، رئیس مرکز پژوهشی مطالعات کشورهای اسپانیایی‌زبان و مدیرگروه مطالعات آمریکای لاتین دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این جلسه، دکتر عرب‌احمدی، ضمن خوش‌آمدگویی به سفیر ونزوئلا در تهران، به معرفی دانشکده و گروه‌های آموزشی آن پرداخت و علاقه‌مندی دانشکده را در افزایش ارتباطات دانشگاهی و علمی با دانشگاه‌های کشورهای آمریکای لاتین، به‌خصوص ونزوئلا ابراز داشت.
دکتر حق‌روستا نیز ضمن معرفی رشته مطالعات آمریکای لاتین و اعلام آمادگی گروه مرکز پژوهشی و دانشکده مطالعات جهان برای همکاری‌های متقابل، بر انجام فعالیت‌های مشترک آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه تهران و دانشگاه‌های ونزوئلا، برگزاری نشست‌های تخصصی، انجام پروژه‌های پژوهشی، ترجمه آثار ادبی هر دو ملت به زبان دیگر، برگزاری کنفرانس‌های مشترک، هفته‌های فرهنگی و هفته‌های سینما و هنر تأکید کرد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.