یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور برگزار شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۰ کد : ۷۷۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۱
یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور، ۸ اسفند ۱۳۹۷ با حضور رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.
یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مؤسسه ژئوفیزیک، یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور به ریاست دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران و رئیس شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور برگزار شد.
دکتر نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران ضمن خوش‌آمدگویی به اعضای حاضر در جلسه و ابراز رضایت از اقدامات انجام گرفته در سال ۹۷، خاطر نشان کرد: «شبکه ملی تبادل اطلاعات زمین‌لرزه بین سازمان‌های عضو شورا، باید در سال ۹۸ عملیاتی شود. هم‌چنین پیشنهاد می‌شود تا نیازهای تجهیزاتی شبکه‌های لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور با کمک متخصصین داخلی ساخته شود، تا نیازهای این شبکه‌ها مرتفع شود».
هم‌‌چنین در این جلسه دکتر مجید نبی‌بیدهندی، رئیس مؤسسه ژئوفیزیک گزارشی از اقدامات انجام گرفته در سال ۹۷ ارائه داد و رویکرد و برنامه‌های سال ۹۸ را بیان کرد.
سپس اعضای حاضر در شورا گزارشی از اقدامات سازمان‌های خود ارائه کردند و دکتر مسعود برومند، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز ضمن تشکر از اقدامات انجام شده، حمایت‌های همه جانبه خود را از برنامه‌های پیش روی این شورا اعلام کرد.
این جلسه با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، دکتر مسعود برومند، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر مجید نبی‌بیدهندی، رئیس مؤسسه ژئوفیزیک و دبیر شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور، دکتر جعفری، رئیس پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله، دکتر شکرچی‌زاده، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و نمایندگانی از وزارت کشور، سازمان زمین‌شناسی کشور، سازمان نقشه‌برداری کشور، سازمان هواشناسی کشور، سازمان برنامه و بودجه کشور و هم‌چنین رؤسای مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسه ژئوفیزیک و مرکز مطالعات پیش نشانگرهای زلزله مؤسسه ژئوفیزیک برگزار شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.