حضور اولین گروه از دانشجویان بین‌المللی غیر بورسیه در پردیس البرز

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۰ کد : ۷۷۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۰۹
اولین گروه از دانشجویان بین‌المللی مشغول به تحصیل در پردیس البرز با رئیس و مشاور امور بین‌الملل دیدار کردند.
حضور اولین گروه از دانشجویان بین‌المللی غیر بورسیه در پردیس البرز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس البرز، اولین گروه از دانشجویان بین‌المللی مشغول به تحصیل در پردیس البرز روز چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ با دکتر یونس نوربخش، رئیس و دکتر محمدرضا سعیدآبادی، مشاور امور بین‌الملل پردیس دیدار کردند.
در ابتدای این دیدار، دکتر نوربخش ضمن خوشامدگویی به دانشجویان، ویژگی‌های دانشگاه تهران و این پردیس را جهت آشنایی دانشجویان تشریح کرد.
دکتر نوربخش ضمن اظهار خرسندی از انتخاب پردیس البرز توسط دانشجویان بین‌المللی جهت ادامه تحصیل، بر تصمیم پردیس جهت آموزش و پژوهش کیفی و همچنین راحتی و آرامش و گذراندن دوران دانشجویی خاطره‌انگیز در دانشگاه تهران تاکید کرد.
وی بین‌المللی شدن و جذب دانشجوی خارجی را در چارچوب ارتباطات بین فرهنگی و ارتقای کیفیت در حوزه آموزش و پژوهش و پیشبرد همکاری‌های علمی و بین‌المللی دارای اهمیت دانست.
دکتر سعیدآبادی، مشاور امور بین‌الملل پردیس در ادامه ضمن برشمردن امکانات و فرایندهای موجود در پردیس به چگونگی روند جذب دانشجویان بین‌المللی و اقدامات و فعالیت‌های بین‌المللی پردیس اشاره و تاکید کرد که پردیس با حفظ استانداردهای پذیرش دانشجو در دانشگاه تهران، در ترم‌های آینده شاهد پذیرش روزافزون دانشجویان بین‌المللی خواهد بود.
لازم به ذکر است اولین گروه از دانشجویان بین‌المللی پذیرفته شده در پردیس البرز در رشته‌های مختلفی چون روان‌شناسی، حقوق بین‌الملل، ارتباط تصویری، حقوق جزا و جرم‌شناسی و زبان و ادبیات فارسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی مشغول تحصیل هستند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.