استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی ورزش کیش از غرفه پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۸:۳۴ کد : ۷۷۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۶۶۴
غرفه پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در نمایشگاه بین‌المللی ورزش کیش مورد استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی ورزش کیش قرار گرفت.
استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی ورزش کیش از غرفه پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس بین‌المللی کیش، این پردیس دستاوردها و عملکرد ورزشی خود را در نمایشگاه بین‌المللی ورزش کیش ارائه داد و با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد.
در غرفه پردیس تعدادی از به‌روزترین دستگاه‌های ارزیابی و آنالیز سلامت بدن توسط امور دانشجویی و فرهنگی پردیس و با کمک دانشجویان گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نمایش گذاشته شد.
در جریان برگزاری نمایشگاه دانشجویان گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی حاضر در غرفه با استفاده از آزمایش‌های تخصصی نظیر آنالیز ترکیب بدن، آنالیز تعادل، ارزیابی حرکتی قامت، آزمایش کف پا، آزمایش اعصاب - هماهنگی عصب و عضله و آزمایش آینه - هماهنگی چشم و دست، سلامت بازدیدکنندگان علاقه‌مند را آنالیز و ارزیابی کردند. انجام این آزمایش‌ها نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را جلب کرد و از نتایج تخصصی و علمی ارزیابی‌ها ابراز رضایت کردند.
نمایشگاه بین‌المللی ورزش کیش در روزهای ۶ تا ۹ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.