نشست مسئولان و نمایندگان رفاهی دانشگاه تهران در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۷ کد : ۷۷۳۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۰۸
نشست مسئولان و نمایندگان رفاهی دانشگاه تهران، روز سه شنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۷ به میزبانی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر سید حسین گلدانساز، رئیس پردیس با ابراز خرسندی از حضور نمایندگان رفاهی دانشگاه تهران در این پردیس، توجه به معیشت و رفاه کارکنان را بسیار مهم توصیف و توصیه کرد که به امکانات داخل واحدهای دانشگاه توجه بیشتری بشود تا جهت ارائه خدمات بهتر در اختیار کارکنان قرار گیرد.
رئیس پردیس توجه به پتانسیل‌ها و استفاده از امکانات موجود و همچنین به اشتراک گذاشتن این امکانات با سایر واحدهای دانشگاه را یکی از راه‌های ارائه خدمات رفاهی به کارکنان برشمرد.
در ادامه نشست، دکتر علیرضا طلایی حسنلویی، معاون اداری و مالی پردیس ضمن خیر مقدم به نمایندگان رفاهی دانشگاه، نقش نیروی انسانی را در موفقیت‌های دانشگاه تهران بسیار حائز اهمیت و تأثیرگذار خواند.
وی با اشاره به تمهیدات متنوع و منسجم برای تضمین کیفیت و افزایش کارایی کارکنان، جایگاه خدمات امور رفاهی را در بین این تمهیدات بسیار مهم، استراتژیک و با اهمیت توصیف کرد.
در ادامه جلسه، مهندس گودرزی، مدیر کل امور رفاهی دانشگاه تهران، توسعه خدمات رفاهی در حوزه‌های مختلف با بهره‌مندی از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل را از محورهای اصلی فعالیت اداره کل رفاهی خواند و بر اهتمام و ضرورت جدی برای نیل به این موضوع تاکید کرد.
وی تقدیم خدمات به مجموعه دانشگاه تهران را یک اصل دانست و گفت: «تلاش می‌کنیم تا تقدیم خدمات در کنار محدودیت‌های موجود با اهتمام بیشتری میسر شود».
مهندس گودرزی سامانه‌ای کردن خدمات رفاهی را اقدامی برای تسریع ارائه خدمات به کارکنان دانشگاه تهران توصیف کرد.
در ادامه این نشست نمایندگان رفاهی واحدهای دانشگاه تهران و مسئولان و کارشناسان شرکت سهامی بیمه ایران گزارشی از عملکرد خود ارائه کردند.
گفتنی است، نمایندگان رفاهی واحد‌های دانشگاه تهران در پایان این نشست از موزه جانورشناسی پردیس بازدید کردند.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.