قهرمانان تنیس روی میز چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۸ کد : ۷۷۳۴ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۱
قهرمانان تنیس روی میز چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران معرفی شدند.
قهرمانان تنیس روی میز چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در ادامه برگزاری چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران، مسابقات تنیس روی میز آقایان، روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفند در سالن شماره ۱ اداره کل تربیت بدنی برگزار شد.
نتایج مسابقات تیمی آقایان با حضور ۸ تیم به ترتیب با کسب مقام‌های اول تا سوم مشخص شد؛ پردیس کشاورزی و منابع طبیعی مقام اول، پردیس ابوریحان مقام دوم، مؤسسه ژئوفیزیک و دانشکده مدیریت مقام سوم را به صورت مشترک به خود اختصاص دادند.
نتایج مسابقات انفرادی آقایان با حضور ۳۶ بازیکن به شرح زیر اعلام شد؛ حبیب علیزاده از پردیس ابوریحان مقام اول، عباس خداوردیلو از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی مقام دوم، علیرضا بلوچی از اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی و شاپور اسفندیاری از مؤسسه ژئوفیزیک مقام سوم را به صورت مشترک کسب کردند.
همچنین، مسابقات تنیس روی میز بانوان، سه شنبه ۳۰ بهمن در سالن شماره ۱ اداره کل تربیت بدنی برگزار شد.
نتایج مسابقات انفرادی بانوان که با حضور ۱۰ بازیکن برگزار شد به شرح زیر اعلام شد؛ سودابه کفاشی از پردیس علوم مقام اول، فرشته قدمی از دانشکده دامپزشکی مقام دوم و اعظم فتوحی از پردیس علوم مقام سوم را کسب کردند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.