برگزاری جشنواره پژوهش و آموزش در دانشکده مدیریت

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۲ کد : ۷۶۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۹۹۵
چهارمین جشنواره پژوهش و آموزش، ۵ اسفند ۱۳۹۷ در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
برگزاری جشنواره پژوهش و آموزش در دانشکده مدیریت

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از دانشکده مدیریت، چهارمین جشنواره پژوهش و آموزش با حضور دکتر محمد رحیمیان، معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر بابک سهرابی، رئیس دانشکده مدیریت، برخی از مسئولان، استادان و دانشجویان دانشکده، ۵ اسفند ۱۳۹۷، در دانشکده مدیریت دانشگاه برگزار شد.
در این جشنواره، دکتر سهرابی، رئیس دانشکده مدیریت در سخنانی گفت: «هدف از برگزاری این جشنواره نهادینه کردن و هویت‌بخشی به فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی دانشکده، شناسایی استعدادهای برتر و تاکید بر توانمندی استادان و دانشجویان و حمایت از فعالیت آنها است».
در این مراسم، دکتر محمدرضا نقوی، مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت پژوهشی دانشگاه نیز با ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره پژوهش و آموزش، از تلاش و همراهی استادان و دانشجویان به جهت فعالیت مستمر در این جشنواره گفت: «برای پیشبرد و ارتقاء فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی، خوشبختانه به‌واسطه اهتمام و جدیت استادان؛ سطح فعالیت‌های پژوهشی در دانشگاه ارتقاء یافته و فعالان حوزه پژوهشی دانشگاه رتبه‌های خوبی را تاکنون در سطح کشور و جهان به‌دست آورده‌اند».
در این جشنواره در بخش آموزش، از ۸ استاد برگزیده آموزشی، ۲۲ دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تقدیر به عمل آمد.
همچنین در بخش پژوهش، از ۳ استاد به‌عنوان پژوهشگر برگزیده، ۲ استاد در بخش مقالات لاتین برگزیده، ۲ استاد در بخش کتاب برگزیده، ۲ استاد در بخش طرح‌های کاربردی برگزیده، از شرکت یونیلیور در بخش همکار صنعتی برگزیده، ۲ استاد به همراه دانشجویان در بخش رساله و پایان‌نامه برگزیده، ۱ استاد به‌همراه ۳ دانشجو در بخش همراه کتاب، ۱ استاد در بخش مشاور صنعتی و نیز از معاونان پیشین آموزش و پژوهش تقدیر به‌عمل آمد.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.