برگزاری نشست هم‌اندیشی دبیران کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۹ کد : ۷۶۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۵۳۷
نشست هم‌اندیشی دبیران کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی با دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، ۴ اسفند ۱۳۹۷، در تالار امیر کبیر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، در این نشست، دکتر مجید سرسنگی طی سخنانی گفت: «مهم‌ترین نکته این است که برگزاری این جلسه نشان داد که چقدر ما نیاز داریم دور هم بنشینیم و با هم حرف بزنیم. ما تا وقتی که از هم دور باشیم مسائل را نمی‌توانیم با هم حل و فصل کنیم، یک زبان مشترک نمی‌توانیم پیدا کنیم و این فضای دور همیشه باعث سوء تفاهم می‌شود».
وی افزود: «اگر ما اینجا هستیم به خاطر شما است، اگر امروز جایی به نام دانشگاه است، محور آن دانشجو است. همه ساختارها ایجاد شده که به شما خدمت کند، لذا به نظر می‌رسد از طریق این جلسات ما اولویت‌های شما را بیش از پیش متوجه خواهیم شد. همچنین شما با کارهایی که ما انجام می‌دهیم بیشتر آشنا می‌شوید و احیاناً راهکارهایی را می‌توانیم برای کارهای شما ارائه کنیم».
این نشست با حضور دکتر محمد‌علی زارع چاهوکی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و کارشناسان این حوزه، دکتر مجید پرچمی، معاون فرهنگی دانشجویی پردیس هنرهای زیبا، دکتر مهدی حسنلو، معاون فرهنگی دانشجویی پردیس دانشکده‌های فنی، دکتر علی کشاورزی، نماینده فرهنگی دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر سید مهدی واعظ علایی، معاون فرهنگی دانشجویی پردیس علوم برگزار شد.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.